Inquiry
Form loading...

Вести

Најдовме совршени летни фустани и сите се под 25 долари

Најдовме совршени летни фустани и сите се под 25 долари

2024-05-30

Летните фустани се олицетворение на стилот на сезоната: Изгледи без напор што може да се трансформираат од ден во ноќ, да се гаѓаат или да се направат да изгледаат полежерни. Ова е причината зошто е важно да го обновите изборот на фустани секоја сезона, особено бидејќи некои настани бараат поформални приклади - здраво летни свадби! - додека деновите на плажа мачатлесна, ветровита и течна мода.

Како што Меморијалниот ден не потсетува дека летото е официјално тука (иноси тони продажба со себе ), искористете ги попустите за да го зголемите вашиот инвентар и да обезбедите лето со стил. Ја подредив продажбата на Денот на споменот на Амазон за да ги најдам најдобрите зделки за фустани, а ова се задолжителни работи што нема да сакате да ги пропуштите - вклучително и некои сериозно трендовски истакнати брендови како Vince Camuto и London Times кои ќе ве одведат насекаде, од скара во дворот до свадби до тропски одмори и сите настани помеѓу нив.

https://www.sweater365.com/hand-crocheted-dress-manufacturer-1-product/

Достапен во 14 различни бои (јас лично ги обожавам опциите за чајна роза и ѓумбир), овој шифон фустан со долги ракави со врат и ракави со меурчиња е совршен за првите денови на летото кога сè уште се лади по зајдисонце. Цветната текстура додава белег на забава, но високиот струк носи софистицираност. Понатаму, еластичниот појас и поставата гарантираат дека можете да останете во овој фустан со часови и да бидете удобни додека изгледате елегантно.

https://www.sweater365.com/24-ss-multi-color-stripes-knitting-dress-factory-shop-product/

 

Овој макси може да се рекламира како фустан на плажа, но деталите од капчињата, тантелата и ременот за шпагети го прават ова сестрана опција за други секојдневни работи. Уште подобро, може да се дотерува: Фрлете со него пар клинови и наречете го шик вечерно носење. Фустанот е мек и дише благодарение на материјалот од мешавина од полиестер, а доаѓа во речиси дваесетина бои од класична бела до зелена и нежна кајсија.

https://www.sweater365.com/thousand-bird-check-color-clash-sweater-product/

Види Детали