Inquiry
Form loading...
0102030405060708

За насЗа

Влегување во WG

Shenzhen Wonderfulgold Clothing Co., Ltd. – Фокусирајте се на нарачките на трикотажа за повторно земање примероци врз основа на слики; Мала серија; Висок квалитет. Силна способност за репродукција, одлична изработка да бидете како извозник на џемпери покрај вас. Бидете фокусирани, бидете професионални!
Гледај Повеќе
  • 20
    Професионален плетен џемпер Дизајнери и дизајнери на ODM модел
  • 86
    Комплети Професионална плетена џемпер ОЕМ производствена опрема
  • 68
    Професионални вработени во производство на плетени џемпери

Нашите ПредностиПредности

Фокусирајте се на обработка на женски бренд џемпер веќе 15 години. Да се ​​создаде Ѕвезден моден бренд за женски џемпер.

Производи и ситеПроизводи

BAOYUE Висококвалитетни тренди џемпери и прилагодени џемпери врвен производител во Кина

0102
0102
0102

Последни вестиВести

0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири252627282930